Malý zajíček: Počasí eBook

Fatimma.cz Malý zajíček: Počasí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malý zajíček: Počasí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malý zajíček: Počasí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Malý zajíček: Počasí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,58 MB

ISBN: 9788025627006

POPIS
Nauč se s malým zajíčkem různé projevy počasí. Máš radši, když venku svítí sluníčko, nebo když prší? Těšíš se na zimu, až bude všude plno sněhu? Co uděláš, když fouká silný vítr? Podívej se na malého zajíčka! Vše musíš ještě správně vybarvit, spojit a nalepit samolepky na ta správná místa. V této knížce se díky jednoduchým aktivitám naši nejmenší seznámí s počasím sluncem, deštěm, větrem, blesky i sněhem. Tak honem, pusťte se společně s malým zajíčkem do učení!
STÁHNOUT ČÍST
Malý zajíček - počasí | Nejbaby.cz
Zajíček malý hezká dekorace nejen o velikonocích. Pořiďte si zaječí rodinku. :-) Zajíček může být samozřejmě i venku na zahradě. Počasí mu neublíží. Mrkněte se na naši velikonoční inspiraci do galerie. Rozměry : Výška 12 cm. X 15 cm délka
Počasí | Knihy.ABZ.cz
Malý zajíček - počasí. V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno jednoduchých aktivit, které jim pomůžou naučit se hravě a bez námahy různé projevy počasí. Věk 2+ Kniha je skladem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY