Ošetřovatelství v chirurgii I eBook

Fatimma.cz Ošetřovatelství v chirurgii I Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ošetřovatelství v chirurgii I! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ošetřovatelství v chirurgii I a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ošetřovatelství v chirurgii I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,44 MB

ISBN: 9788024731292

POPIS
Moderní a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, chirurgii krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, chirurgii gastrointestinálního traktu. Knihu doplňuje obrazová příloha a množství kreseb a schémat v textu. Učebnice splňuje požadavky praxe a bude důležitou učební pomůckou při výuce ošetřovatelství v klinických oborech.
STÁHNOUT ČÍST
Ošetřovatelství v chirurgii II - Slezáková Lenka - SEVT.cz
JUŘENÍKOVÁ, Petra, J. HŮSKOVÁ, V. PETROVÁ a D. TOMÁNKOVÁ. Ošetřovatelství v chirurgii, pediatrii, gerontologii. Učební text pro 3. ročník SZŠ.
Ošetřovatelství v chirurgii II - Slezáková Lenka - SEVT.cz
Moderní a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, chirurgii krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, chirurgii gastrointestinálního traktu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY