Techniky masáže akupresurních bodů eBook

Fatimma.cz Techniky masáže akupresurních bodů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Techniky masáže akupresurních bodů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Techniky masáže akupresurních bodů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Techniky masáže akupresurních bodů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,86 MB

ISBN: 9788073363277

POPIS
Hlavním záměrem autora bylo sestavit přehledné a přesné tabulky k akupunktuře a akupresuře, které by mohli využívat odborníci i studenti. Z obou tabulek, které balení obsahuje, lze vyčíst 14 nejdůležitějších energetických drah, které obsahují příslušné akupresurní a akupunkturní body.Při anatomické topografii těchto bodů autor vycházel ze současných standardních čínských postupů, které nalezneme v nesčetných čínských a hongkongských publikacích.
STÁHNOUT ČÍST
Techniky masáže akupresurních bodů - Stefan Kappstein ...
Podrobný popis Techniky masáže akupresurních bodů. Ve dvou mapách formátu A2 najdete úplné grafické zobrazení všech meridiánů, průvodní příručka obsahuje souhrn základních informací o akupunktuře, moxování a masáži s doporučeným pro praktickou aplikaci.
Masáže | Tawan s.r.o.
Masáže Vojtěch (2015-současnost) - vlastní masérská praxe, masáže a celostní techniky s důrazem na svoji specializaci. Beauty Shape centrum (2012-2015) - kadeřnický a kosmetický salón - Zde jsem pracoval s profesionální italskou SPA Comfort Zone .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY