Zahraniční obchod eBook

Fatimma.cz Zahraniční obchod Image

INFORMACE

Zahraniční obchod je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vlastislav Beneš. Přečtěte si s námi knihu Zahraniční obchod na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Zahraniční obchod.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

ISBN: 8024705583

POPIS
Kniha obsahuje řadu příkladů z praxe, odkazy na důležité webové stránky a další zdroje informací.Autoři, kteří působí v předních institucí zahraničním obchodu (Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Exportní, garanční a pojišťovací společnost - EGAP, Česká exportní banka, ČSOB atd.), se soustředí zejména na analýzu trhu, předkontraktační přípravu, závazkové vztahy, náležitosti kupní smlouvy a platební nástroje, věnují se osobnosti a kvalifikaci zahraničního obchodníka, popisují „kdo je kdo“ v našich vnějších ekonomických vztazích, přičemž nezapomínají na vstup České republiky do Evropské unie.
STÁHNOUT ČÍST
Zahraniční obchod Slovenska klesl, schodek je na ...
Zahraniční obchod Do ČR se dováží zboží a výrobky, pro které u nás nemámi vhodné podmínky k výrobě a pěstování. Jde o podmínky přírodní o množství a kvalifikaci pracovních sil, a úroveň ekonomické vyspělosti země.
Statistiky zahraničního obchodu | MPO
Otázka: Zahraniční obchod, celnictví, mezinárodní obchod Předmět: Ekonomie Přidal(a): Peetr Zahraniční obchod-> náplní je směna zboží a služeb přes hranice státu.. Význam: 1) Ekonomický-> dochází k úspoře výrobního zdroje: - Levná pracovní síla. - Úspora surovin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY