Angličtina pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Angličtina pro začátečníky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Angličtina pro začátečníky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Angličtina pro začátečníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

ISBN: 9788073354671

POPIS
Základní učebnice angličtiny určená všem, kdo mají obavy z učení se cizímu jazyku, a těm, kdo zatím nebyli dost úspěšní. Učivo je předkládáno v postupných menších krocích a vykládáno jednoduše, názorně a srozumitelně. Použitá metoda zahrnuje cyklické opakování látky v určených intervalech a umožňuje průběžnou vlastní kontrolu studujícího za pomoci hodnoticích tabulek.Předností učebnice je:úplný přepis výslovnosti všech anglických větmnožství příkladů ilustrujících probírané jevybohatá nabídka výslovnostních a poslechových cvičenínácvik konverzace s důrazem na běžné hovorové výrazyUčebnice je určena jak pro výuku pod vedením učitele, tak pro samostatné studium. Její součástí jsou tři audio CD + MP3 s nahrávkami všech textů, výslovnostních a poslechových cvičení a vybraných frází.
STÁHNOUT ČÍST
Angličtina pro začátečníky - Angličtina, Test park
Pro všechny, kdo věří, že nemožné je pouze to, o co se nepokusíme. Jako bonus se podíváte na zoubek pár obzvláště zákeřným gramatickým jevům, ve kterých se často chybuje. Hlavně se vám ale Broňa pokusí dokázat, že každý, ale opravdu každý, kdo chce, tak se zvládne naučit anglicky. Tedy i vy.
Jana Dvořáková - angličtina.online.pro.samouky - YouTube
Angličtina pro znalé začátečníky A2+ je určena právě pro vás, pokud již umíte tvořit a používat přítomný a minulý čas. Absolvováním tohoto kurzu rozšíříte své znalosti anglické gramatiky o vyjádření budoucnosti pomocí GOING TO, třetí stupeň přídavných jmen a předpřítomný čas.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY