Praxe v Horev-Klubu I eBook

Fatimma.cz Praxe v Horev-Klubu I Image

INFORMACE

Hledáte knihu Praxe v Horev-Klubu I? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Pierre de Lasenic? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Praxe v Horev-Klubu I.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,73 MB

ISBN: 9788074391422

POPIS
Kniha Praxe Horev-klubu I poprvé zpřístupňuje čtenářské obci praktické učební texty, vypracované žáky nejvýznamnějšího českého hermetika Pierra de Lasenic (1900–1944) a jím samotným. Otevírá tak badatelům přístup k duchovnímu pokladu, plynoucímu z praktického uchopení živlů, polarity a univerzální harmonie. Obsahem prvního základního svazku jsou texty elementární a magické iniciace, doprovázející nejdůležitější Lasenicův text tohoto druhu, Knihu prací, která tvoří vítanou pomůcku na cestu poznání i cestu srdce. Text této publikace objasňuje řadu jinak temných míst legendárních Hovorů s Lasenicem, zapsaných Vladislavem Kuželem.
STÁHNOUT ČÍST
Praxe v Horev-Klubu I - Lasenic Pierre de, Loužecký Lukáš ...
Kniha: Praxe v Horev-Klubu I (Pierre de Lasenic). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Horev-klub | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha Praxe v Horev-Klubu I, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Praxe v Horev-Klubu I. Praxe v Horev-Klubu I od 200 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY