Celulitida - Jak na ni! eBook

Fatimma.cz Celulitida - Jak na ni! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Celulitida - Jak na ni!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Celulitida - Jak na ni! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Celulitida - Jak na ni!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,75 MB

ISBN: 8073527685

POPIS
Tato kniha vám nabízí kombinaci sedmi opatření, která vám pomohou výrazně ovlivnit celulitidu za pouhých 6 týdnů. Dovíte se vše potřebné o vhodném jídelníčku, cvičení, výživových doplňcích nebo aromaterapii. Kniha obsahuje i seznam dvaceti nejlepších potravin, které dokážou minimalizovat následky celulitidy. Cvičení popsané krok za krokem vám pomůže zpevnit problematické partie. Můžete si vybrat takové opatření, které bude v souladu s vaším životním stylem
STÁHNOUT ČÍST
Vitalweb.cz | Celulitida - zabírá na ni jen jediná věc ...
Celulitida je kosmetický problém, který trápí ženy všech velikostí a tvarů, zatímco mužům se zpravidla vyhýbá. Jedná se o nevzhledné důlky, které se nejčastěji objevují na stehnech a hýždích, a to zpravidla v důsledku poruchy cirkulace lymfy a zadržování vody v tukových buňkách.
Celulitida jak na ni - Tukožrout
Celulitida jak na ní? Boj s celulitidou je problémem 21 století. Na ní musíme dávat pozor protože ovlivňuje naše zdraví. 80% žen hledají způsob jak se zbavit celulitidy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY