Stvořitelé a spasitelé eBook

Fatimma.cz Stvořitelé a spasitelé Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stvořitelé a spasitelé? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Geraldine Brooks? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Stvořitelé a spasitelé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,43 MB

ISBN: 9788025900062

POPIS
Kniha Stvořitelé a spasitelé (2008) je strhující, velkoryse rozvržený román o spletitém putování iluminovaného židovského rukopisu napříč pěti staletími. Poté, co se objeví v troskách válkou zničeného Sarajeva, dostane se k mladé australské restaurátorce vzácných knih Haně Heathové, která zcela propadne jeho kouzlu a na základě nepatrných materiálních stop zachovaných v jeho staré vazbě postupně s pomocí řady dalších specialistů objasňuje jeho četná tajemství.Příběh, inspirovaný skutečnými okolnostmi spojenými s nalezením tzv. Sarajevské hagady, zavede čtenáře do středověkého Španělska, Benátek inkviziční éry, Vídně přelomu století až po Sarajevo obsazené nacisty. Brooksová bravurně evokuje jednotlivá prostředí a barvitě líčí mnohdy pohnuté osudy této ojedinělé knihy a lidí kolem ní, to vše s nevídaným dramatickým talentem – ne náhodou ji jeden kritik popsal jako „Dana Browna v sukních“.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Stvořitelé a spasitelé (Geraldine Brooks) | Martinus
359 Kč Stvořitelé a spasitelé - Brooksová Geraldine . Rok vydání: 2011 Počet stran: 395 Formát: Vázaná Poté, co mladá australská restaurátorka objeví v troskách zničeného Sarajeva iluminovaný židovský rukopis, začíná odkrývaní starého tajemství.
Stvořitelé a spasitelé | Albatrosmedia.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Stvořitelé a spasitelé - Geraldine Brooksová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Stvořitelé a spasitelé - Geraldine Brooksová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY