Pověsti a legendy západních Čech eBook

Fatimma.cz Pověsti a legendy západních Čech Image

INFORMACE

Pověsti a legendy západních Čech je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marie Korandová. Přečtěte si s námi knihu Pověsti a legendy západních Čech na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Pověsti a legendy západních Čech.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,26 MB

ISBN: ",

POPIS
Kniha Marie Korandové Pověsti českého západu, kterou doprovázejí ilustrace Marie Lacigové, přináší čtenářům zajímavý pohled do minulosti západočeského regionu. Pověsti a báje v ní obsažené pocházejí z území vymezeného nahoře Krušnými horami a dole Šumavou.Povětšinou se jedná o příběhy, které nejsou až tak známé, ale možná právě o to mohou být zajímavější. Čtenář v nich nalezne nejen odkaz předků, ale i jistý zdroj poučení.
STÁHNOUT ČÍST
Pověsti a legendy západních Čech PDF 2019 - Prazska PDF
Kniha: Pověsti a legendy západních Čech Autor: Marie Korandová Kniha Marie Korandové Pověsti českého západu, kterou doprovázejí ilustrace Marie Lacigové, přináší čtenářům zajímavý pohled do minulosti západočeského regionu.
Báje a pověsti ze severních a západních Čech
Kniha: Legendy a pověsti z Čech a Moravy - KrumlowskýFelix. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY