Macht Mit 3 - Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Macht Mit 3 - Pracovní sešit Image

INFORMACE

Macht Mit 3 - Pracovní sešit je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miluše Dusilová Jankásková. Přečtěte si s námi knihu Macht Mit 3 - Pracovní sešit na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Macht Mit 3 - Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,94 MB

ISBN: 9788086195667

POPIS
Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka. Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.–9. (resp. 6.–9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Učivo odpovídá svým obsahem a rozsahem (180–200 hodin) požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.Každý díl obsahuje šest tematických okruhů, každá lekce je rozvržena do deseti vyučovacích hodin. První díl je uveden vstupním audioorálním kurzem. Učební soubor obsahuje učebnici pro žáka, knihu pro učitele a pracovní sešit. Kniha pro učitele je současně metodickou příručkou, kromě žákovské učebnice obsahuje i vložené listy s metodickými náměty ke každé vyučovací hodině. Audionahrávky na CD obsahují písně, fonetická cvičení a texty namluvené rodilými mluvčími (dospělými a dětmi). Učební soubor doplňují černobílé přílohy a testy (předlohy ke kopírování) a plakáty. Přílohy jsou ke stažení zdarma na www.polyglot.cz. Obsah učiva a jeho uspořádání, metody a formy práce umožňují dosažení referenční úrovně A1–A2 podle SERR.
STÁHNOUT ČÍST
Němčina - Učebnice
Macht Mit 3 - Pracovní sešit. Kdo napsal knihu Macht Mit 3 - Pracovní sešit? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Kniha: Macht mit! | Knihy.ABZ.cz
Das macht Spaß Rozšiřující vzdělávací materiály ... Deutsch mit Max A1/ díl 2 Pracovní sešit. ... Hybridní pracovní sešit. Barevný pracovní sešit 3 v 1 k učebnici Deutsch mit Max neu + interaktiv 1... Jana Tvrzníková, Oldřich Poul, Milena Zbranková ISBN: 978-80-7489-502-9 Běžná cena 159 Kč s DPH.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY