Srdcový erb eBook

Fatimma.cz Srdcový erb Image

INFORMACE

Hledáte knihu Srdcový erb? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ivana B. Englmaierová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Srdcový erb.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

ISBN: 9788087060834

POPIS
Malé lázeňské městečko Kalwar je mnohem méně ospalé, než se na první pohled může zdát. V úzkých uličkách starobylé čtvrti a ve starém klášteře, kam chodí dvanáctiletá Anima na výtvarné kurzy, se začnou dít podivuhodné věci. V magicko-realistické detektivce ze současnosti se děti vydají po stopách prasklin a přerušeného elektrického proudu, tajemným podzemím i starodávnou kronikou zpátky do minulosti. Všechny stopy vedou na jediné místo - do starého kláštera. Dospělí nic z toho nevidí, a tak je na Animě a jejich dvou kamarádech, aby zjistili, co se vlastně kolem nich děje. Svou roli v nečekaném dobrodružství sehraje Výzkumný ústav papíru, ploutvové plavání i léčivé prameny, ředitel Lampička, učitelka Gealová, tajemný dr. Janota a samozřejmě Anima a její přátelé.
STÁHNOUT ČÍST
Srdcový erb - Ivana B. Englmaierová | KOSMAS.cz - vaše ...
Srdcový erb 1 & 2 Malé lázeňské městečko Kalwar je mnohem méně ospalé, než se na první pohled může zdát. V úzkých uličkách starobylé čtvrti Hemlík a ve starém klášteře, kam chodí dvanáctiletá Anima na výtvarné kurzy, se dějí podivuhodné věci.
Englmaierová, Ivana B.: Srdcový erb - iLiteratura.cz
Titul Srdcový erb sice asociuje pohádková či rytířská dobrodružství, avšak skrývá se pod ním detektivní příběh zasazený do současnosti. Všímavá trojice dětí z lázeňského města se postaví zlu, které představují kořistničtí dospělí. Aby děti v tomto střetu uspěly, musejí se ponořit do historie města, v němž žijí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY