Nizozemsko eBook

Fatimma.cz Nizozemsko Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nizozemsko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Nizozemsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,34 MB

ISBN: 9788025604304

POPIS
Nikdo nezná Nizozemsko tak dobře jako Lonely Planet, a tento průvodce vám pomůže odhalit tajemství této země jemné krásy. Nasedněte na kolo a projeďte se kolem kanálů, písečných dun, větrných mlýnů, polí tulipánů... Vydejte se do nečekaně divokých národních parků. Za odměnu si můžete dát teplý appeltaart a třeba se i naučíte spolknout syrového slanečka bez mrknutí oka.
STÁHNOUT ČÍST
Holandsko, Nizozemsko, Nizozemí: Jak to vlastně je ...
Nizozemsko je zkrátka zemí hodnou leckterého hobita - pokud byste ji chtěli projet od severu na jih, zvládnete to za pár hodin. Trasa by to byla totiž 300 kilometrů, ve směru od západu na východ pak ještě míň. Je také nejhustěji obydlenou zemí vůbec.
Slavné Nizozemské Osobnosti - Známí Nizozemci
Doba zkoušení skončila, české fotbalisty po půlroční přípravě čeká pod koučem Pavlem Vrbou ostrý vstup do kvalifikace mistrovství Evropy, na jejímž konci má být postup na šampionát ve Francii v roce 2016. Reprezentanti hned na úvod v úterý doma přivítají nejtěžšího soupeře a favorita skupiny A Nizozemsko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY