Malé dějiny Židů eBook

Fatimma.cz Malé dějiny Židů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malé dějiny Židů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malé dějiny Židů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Malé dějiny Židů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,72 MB

ISBN: 9788074324437

POPIS
Jeden ze současných největších odborníků na židovské dějiny se ve svém průvodci obrací na odbornou i laickou veřejnost a vypráví srozumitelnou a názornou formou příběh etnika zahrnující historii pěti kontinentů za posledních více než 3 000 let. V literární zkratce zachycuje dílo podstatné momenty od prvních historických stop Izraele v Kanaánu, přes období proroků k židovskému království, od počátku diaspory, přes osudy národa v různých zemích světa, trauma holokaustu a jeho dědictví, vznik Státu Izrael až po současnost.
STÁHNOUT ČÍST
Malé dějiny Židů - Michael Brenner | Kniha na Alza.cz
Malé dějiny Židů . 16,23 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ...
Malé dějiny Židů Michael Brenner Paseka 2014 | Aukro
Paseka Malé dějiny Židů - Michael Brenner . Jeden ze současných největších odborníků na židovské dějiny se ve svém průvodci obrací na odbornou i laickou veřejnost a vypráví srozumitelnou a názornou formou příběh etnika zahrnující historii pěti kontinentů za posledních více než 3 000 let.V literární zkratce zachycuje dílo podstatné momenty od prvních ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY