Interaktivní čeština eBook

Fatimma.cz Interaktivní čeština Image

INFORMACE

Hledáte knihu Interaktivní čeština? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Ilona Kořánová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Interaktivní čeština.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,33 MB

ISBN: 9788024617305

POPIS
Učebnice je výsledek spolupráce dvou bohemistů, Neila Bermela, profesora bohemistiky a rusistiky na Univerzitě v Shefeldu ve Velké Británii, a Ilony Kořánové, pracovnice Ústavu bohemistických studií na FFIUK v Praze. Rozsahem a uceleností je tato učebnice prvním takto propracovaným materiálem. Z hlediska Evropského referenčního rámce pro jazyk odpovídá úrovním A2 (vstupní) - B2 (výstupní), v mimoevropském rámci by ji pak bylo možné zařadit do pásma Intermediate level. Nechybí přehled rozdílů mezi češtinou spisovnou a obecnou. Celá učebnice je koncipována tak, aby pokrývala obě oblasti, cvičné materiály proto vyznívají velmi přirozeně a autenticky. Zahrnuty jsou také některé literární texty (Werich, Kraus, Hašek, Dyk a další), které jsou upraveny pro potřeby celého kurzu. Učebnici lze využívat jak k samostudiu, prohlubování znalostí a opakování, tak k práci přímo v hodinách.
STÁHNOUT ČÍST
Čeština - Interaktivní tabule
Seznámení s e-learningovým kurzem Interaktivní čeština Datum: úterý 14. 8. 2018 Čas: 16:00 - 17:30. Místo: bude upřesněno. Registrace na workshop: Na workshop je třeba se registrovat.Registrace je součástí registračního formuláře konference.
Interaktivní čestina | etaktik.cz
Domů » Čeština jako druhý jazyk » Materiály pro výuku ČDJ Pracovní listy - gramatika V této sekci najdete pracovní listy, které se zaměřují na nějaký gramatický jev z pohledu ČDJ.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY