Poprvé a pak pořád znovu eBook

Fatimma.cz Poprvé a pak pořád znovu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poprvé a pak pořád znovu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poprvé a pak pořád znovu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Poprvé a pak pořád znovu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

ISBN: 8086182932

POPIS
Neobvykle otevřená výpověď Lisy Moosové, která se ve svých šestnácti letech ocitla ve světě prodejné lásky a která se nyní ve svých sedmatřiceti rozhodla vylíčit svůj mimořádně pohnutý osud, oslovila během jediného měsíce více než sedmdesát tisíc čtenářů. Přestože se autobiografický příběh Poprvé a pak pořád znovu odehrává převážně ve světě prostituce, jeho síla a čtenářská přitažlivost netkví pouze v otevřenosti líčení mnohdy až šokujících sexuálních scén, nýbrž i v lidskosti, odvaze a upřímnosti její autorky.
STÁHNOUT ČÍST
Poprvé a pak pořád znovu - Lisa Moosová | KOSMAS.cz - vaše ...
Poprvé a pak pořád znovu Moosová Lisa (RY) Neobvykle otevřená výpověď Lisa Moosové, která se ve svých šestnácti letech ocitla ve světě prodejné lásky a která se nyní ve svých sedmatřiceti rozhodla vylíčit svůj mimořádně pohnutý osud, oslovila během jediného měsíce více než sedmdesát tisíc čtenářů.
Biografie Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moosová - OdKarla.cz
Přestože se autobiografický příběh Poprvé a pak pořád znovu odehrává převážně ve světě prostituce, jeho síla a čtenářská přitažlivost netkví pouze v otevřenosti líčení mnohdy až šokujících sexuálních scén, nýbrž i v lidskosti, odvaze a upřímnosti její autorky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY