Balkony a jejich opravy eBook

Fatimma.cz Balkony a jejich opravy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Balkony a jejich opravy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Balkony a jejich opravy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Balkony a jejich opravy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

ISBN: 8024701758

POPIS
Publikace seznamuje čtenáře s konstrukcemi, se kterými se může při dodatečných úpravách setkat, a s podrobnými návody, jak postupovat při sanačních zásazích a opravách. Zavěrečné kapitoly jsou věnovány doplňkům balkonů, kterými jsou například nábytek, markýzy a konkrétním řešením běžných závad. Kniha je doplněna 77 černobílými obrázky.Z OBSAHUÚvod1. Význam balkonů (včetně lodžií)2. Druhy balkonů3. Konstrukce balkonůNosná konstrukcePovrchy a odvodněníZábradlí4. Nové konstrukce a opravy balkonůNáhrady a nové nosné konstrukce (včetně dodatečných)Úpravy pochozích vrstev, náhrady klempířských prvků a obnova povrchů stěn a podhledůNátěry zábradlí a nová zábradlíZasklívání lodžiíDoplňky balkonů5. Některé typické příklady oprav6. Statické požadavkyVýkladový minislovníček vybraných pojmůSeznam uvedených noremPoužitá literaturaRejstřík
STÁHNOUT ČÍST
Opravy balkonů - Betonové dlaždice
Balkony, dřevěné balkony, okapnice balkon. Prověřené firmy na Balkony a recenze zakázek. Získejte cenové nabídky zdarma. Poptejte šikovného řemeslníka na Nejřemeslnících.
Opravy balkonů - Vlastníma rukama
Balkony, terasy a lodžie se realizují za použití různých druhů skladeb hydroizolačních, konstrukčních a nášlapných vrstvev. Z hlediska zákazníka bývá velmi důležitý estetický faktor, funkční záležitosti bývají přenechány projektantovi nebo stavební firmě k vyřešení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY