Lásky a nevěry eBook

Fatimma.cz Lásky a nevěry Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lásky a nevěry! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lásky a nevěry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Lásky a nevěry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 9788020419262

POPIS
Autor patří k nejznámějším českým žijícím básníkům, vydal již dvě desítky sbírek, vesměs velice dobře přijatých kritikou a hlavně čtenáři. Sbírka Lásky a nevěry zahrnuje to nejlepší, co básník vytvořil v posledních dvou desetiletích. V doslovu předseda Obce spisovatelů Vladimír Křivánek ji charakterizuje takto: "Holoubkův nový výbor z milostné poezie přibližuje jeho ústřední téma mnohostranně. Je to zpověď plná výbušné smyslnosti, něhy a odevzdání, ale i dravé zvířecí výbojnosti a vášnivého milostného plenění."Kniha je doplněna ilustracemi našich předních výtvarníků jako jsou EvaŠebíková, Tomáš Bím, Tomáš Hřivnáč, Ladislav Kuklík, Jiří Mocek či Josef Velčovský.
STÁHNOUT ČÍST
StarDance | Lásky, nevěry a žárlivost: Podívejte se, komu ...
V manželství bez lásky nejen kvůli dětem. Někdy za nespokojeným manželstvím nemusí stát větší rozpory, hádky nebo nevěry. Někdy se prostě láska vytratí. Místo toho přichází pocity smutku a bezradnosti. To si bere svou daň ani ne tak na dětech, ale přímo na vás a na vašem pocitu štěstí.
Analýza genderových vztahů a konceptu romantické lásky v ...
Nevěra z pohledu lásky Cesta pro odvážné a milující. Co je láska? Je láska jenom jedna nebo jsou různé typy lásek? Já celý život vnímám důležitost Lásky velké, chcete-li Božské. Božská láska v sobě zahrnuje archetyp lásky mateřské i otcovské, zná i lásku orgasmickou, chcete-li energetickou. Láska je energie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY