Sodoma a gomora eBook

Fatimma.cz Sodoma a gomora Image

INFORMACE

Sodoma a gomora je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vlastimil Podracký. Přečtěte si s námi knihu Sodoma a gomora na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Sodoma a gomora.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

ISBN: 9788087116098

POPIS
Třetí svazek volné sci-fi trilogie (předchozí svazky Žluté nebezpečí a Poslední člověk) nás tentokrát přenáší o tisíce let nazpět. Autor dobře ví, že základní motivy a pohnutky lidského jednání se v proudu dějin nemění, že "po nás potopa, hlavně si užít" platilo kdysi jako dnes. Proto může do kulis starověku zasadit příběh veskrze současný a umocnit jej parafrází jedné z nejvarovnějších událostí lidských dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Sodoma Gomora - Úvod | Bandzone.cz
Sodoma (in ebraico סדום, pronunciato Sdòm) è un'antica città nominata ripetutamente nella Bibbia, situata nei pressi del Mar Morto.. Nell'Antico Testamento si narra della distruzione di questa città e di Gomorra, Adma, Zoar e Zeboim (la cosiddetta Pentapoli), per opera divina, "Perché hanno abbandonato il patto dell'Eterno" (Deuteronomio 29,25).
Neuvěřitelná odhalení - Nejznámější biblické příběhy ...
SODOMA E GOMORRA - A História das Duas Cidades Malditas - Duration: 14:29. Canal do Braga 958,656 views. 14:29. A BRUXA NECROMANTE DA BÍBLIA - Duration: 13:20.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY