Srpnová bouře eBook

Fatimma.cz Srpnová bouře Image

INFORMACE

Hledáte knihu Srpnová bouře? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je David M. Glantz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Srpnová bouře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,34 MB

ISBN: 8020608346

POPIS
Kniha s názvem Srpnová bouře a podtitulem Sovětská strategická ofensiva v Mandžusku v roce 1946 poskytuje všeobecné informace, týkající se akcí sovětského pozemního vojska v Mandžusku a sovětských výsadkových sil na japonských ostrovech. Popisuje strategickou koncepci celého tažení, operační umění na úrovni front, armád, sborů a divizí, a taktiku na úrovni brigád, pluků a nižších jednotek. Rovněž podává množství významných informací, týkajících se počátečního plánování akcí, přeskupování sil a prostředků na Dálný východ a do Mongolska, a organizaci příprav na všech velitelských stupních. Je zde analyzována sovětská doktrína a operační struktura vojsk v roce 1945, upozorňuje se zde na taktické inovace a jsou zdůrazněny hlavní modifikace původní organizace, které vedly k sovětskému vítězství. Kniha obsahuje hodnocení efektivity těchto změn v taktice a organizaci a jejich význam pro další vývoj sovětského vojenského umění.
STÁHNOUT ČÍST
David M. Glantz | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Bouře směřuje na Balkán David M. Glantz. 398 Kč . 358 Kč ... Srpnová bouře David M. Glantz. 359 Kč ...
Srpnová bouře - David M. Glantz | Knihy Dobrovský
Srpnová bouře. Kdo napsal knihu Srpnová bouře? Autorem je David M. Glantz. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY