Draci zmizelého měsíce eBook

Fatimma.cz Draci zmizelého měsíce Image

INFORMACE

Hledáte knihu Draci zmizelého měsíce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Tracy Hickman? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Draci zmizelého měsíce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,64 MB

ISBN: 8073980207

POPIS
Závěrečná kniha, kterou je završena trilogie Válka duší. Ansalon pohlcují plameny války. Zemí pochoduje armáda mrtvých duší, vedená tajemnou válečnicí Minou, která slouží mocnému Jedinému bohu. Malá skupinka hrdinů, které zoufalství zahnalo do krajností, bojuje proti všemocnému nepříteli. Na scéně se objeví dva neobvyklí hrdinové. Dračí vládkyně, která se odmítne vzdát svého panství, a nezkrotný šotek, který se vydal na podivuhodnou cestu, jež skončí nejen šokujícím, ale také zcela nepředvídatelným způsobem.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: DragonLance: Válka duší 3 - Draci zmizelého měsíce ...
Závěrečná kniha, kterou je završena trilogie Válka duší. Ansalon pohlcují plameny války. Zemí pochoduje armáda mrtvých duší, vedená tajemnou válečnicí Minou, která slouží mocnému Jedinému bohu. Malá skupinka hrdinů, které zoufalství zahnalo do krajností, bojuje proti všemocnému nepříteli. Na scéně se objeví dva neobvyklí hrdinové.
Draci zmizelého měsíce - Kniha (2003), Margaret Edith ...
DragonLance: Válka duší 3 - Draci zmizelého měsíce Autor: Hickman, Tracy a Weis, Margaret Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788073980207 ISBN: 978-80-7398-020-7 Originál: Dragons of a Vanished Moon Překlad: Niklová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 336 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY