Karl Marx eBook

Fatimma.cz Karl Marx Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Karl Marx! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Karl Marx a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Karl Marx.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

ISBN: 8071455415

POPIS
Sumarizujúci a pre čitateľa bývalej socialistickej krajiny nový pohľad na Marxa, niektorými súčasníkmi považovaného za experta na kapitalizmus, ktorý má stále čo povedať o politickej korupcii, monopolizácii, odcudzení, nerovnosti a svetových trhoch.
STÁHNOUT ČÍST
Karl Marx citáty (302 citátů) | Citáty slavných osobností
Karl Marx (født 5. mai 1818 i den tyske byen Trier som da var i det prøyssiske storhertugdømmet Niederrhein, død 14. mars 1883 i London i Storbritannia) var en tysk filosof, intellektuell, samfunnsforsker, filosof og politisk økonom. Han fremstår som arbeiderbevegelsens mest innflytelsesrike tenker og er opphavsmannen til den økonomiske og revolusjonære teori som kalles marxisme.
Karl Marx - Wikipedia
Karl Heinrich Marx, dříve uváděn také jako Karel Marx (5. května 1818 Trevír - 14. března 1883 Londýn) byl německý filosof, politický publicista, kritik klasické ekonomie, teoretik dělnického hnutí, socialismu a komunismu.Mezi jeho nejznámější díla patří Ekonomicko-filosofické rukopisy, Komunistický manifest a nedokončený Kapitál.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY