David Copperfield eBook

Fatimma.cz David Copperfield Image

INFORMACE

Hledáte knihu David Copperfield? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Charles Dickens? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: David Copperfield.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

ISBN: 9788073900489

POPIS
Román, při jehož psaní se Charles Dickens inspiroval svým vlastním životem (jeho rodiče se ocitli ve vězení pro dlužníky a Dickens si musel jako malý chlapec vydělávat na živobytí), ukazuje životní pouť sirotka Davida Copperfielda. Během svého života potkává lidi bezohledné a kruté,jako je například jeho nevlastní otec , nebo ředitel sirotčince, kam je umístěn právě po roztržce s otcem. Potkává ale i dobrosrdečné lidi a i v nevlídném sirotčinci si najde přátele. Po neradostném dětství a nelehkém dospívání nakonec David nalezne štěstí.
STÁHNOUT ČÍST
David Copperfield (kouzelník) - Wikipedie
David Copperfield rok tajil, že má dceru! „Pan Cox byl nucen běžet bez jakékoli navigace tmavou chodbou plnou prachu, cementu a dalšího stavebního materiálu, po němž uklouzl, upadl a zranil se," stojí v žalobě muže, který kdysi vařil i pro královnu matku.
David Copperfield má problém: Jeho »kouzlo« skončilo ...
David Copperfield is a legendary showman who's been hailed by audiences and critics alike as the "greatest illusionist of our time." In addition to decades of television events, worldwide tours and a critically acclaimed Broadway show, Copperfield continues to confound and delight audiences with his unbelievable illusions and charming stories.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY