Testy pro předškoláky s hrami a obrázky eBook

Fatimma.cz Testy pro předškoláky s hrami a obrázky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Testy pro předškoláky s hrami a obrázky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Testy pro předškoláky s hrami a obrázky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Testy pro předškoláky s hrami a obrázky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,18 MB

ISBN: 8073527308

POPIS
Kniha promění nudné učení s dítětem v zábavnou hru. Vaše dítě bude s nadšením dělat úkoly, s jejichž pomocí se připraví na úspěšný vstup do školy. Pomocí rozličných cvičení si nejenom zopakuje to, co už umí, ale nabude ještě další dovednosti , které se mu budou ve školy hodit: procvičí si paměť, myšlení, vyjadřovací schopnosti, matematiku, znalosti okolního světa... Do této knížky, která je doplněna mnoha barevnými ilustracemi, může kreslit i psát.
STÁHNOUT ČÍST
Zabavná matematika
Sešit s úkoly pro předškoláky s oblíbenými typy úkolů - vybarvi, dokresli, přiřaď, co k sobě patří, doplň, … atd. Některé úkoly jsou spojeny s procvičováním řeči - například: vyber slova podle počtu slabik, vyber slova začínající na č, apod.
Krizovky s obrazky pro predskolaky levně | Mobilmania zboží
Půvabná kreativní sada s propisotem pro dívky od 4 do 8 let. Balení obsahuje 3 podkladové obrázky a celkem 90 protlačovacích obrázků. Víly, motýlky, ptáčky či květiny si děti přenesou na podklad podle své fantazie. Originální a kreativní zábava pro děti zhruba od 4 do 8 let!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY