Lucka a kouzelný prstýnek eBook

Fatimma.cz Lucka a kouzelný prstýnek Image

INFORMACE

Lucka a kouzelný prstýnek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alice Downes. Přečtěte si s námi knihu Lucka a kouzelný prstýnek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Lucka a kouzelný prstýnek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,78 MB

ISBN: 9788026406754

POPIS
Když dvanáctiletá Lucka najde za dveřmi balíček se svou adresou, ale se jménem dívky o které nikdy neslyšela, nedokáže překonat čarovné vábení a balíček otevře. Jako by ji o to jeho zářivá aura přímo žádala. Vyslouží si tím sice trest od maminky, zato prožije největší dobrodružství svého života. Kouzelný pletací stav z balíčku ji přenese do čarovného světa, kde na Lucku čeká nejen úžasný barevný svět plný dobrodružství, ale také spousta úkolů a překážek, které musí překonat. K čemu asi slouží všechny ty balíčky gumiček na pletení s tajemnými nápisy, jako například „Neviditelný“?
STÁHNOUT ČÍST
Lucka a kouzelný prstýnek - Valentina Montevecchi ...
Lucka a kouzelný prstýnek Autor: Downerová, Alice Nakladatel: CPress EAN: 9788026406754 ISBN: 978-80-264-0675-4 Originál: Lucy and the Magic Rainbow Loom Překlad: Hudecová, Michaela Ilustrace: Montevecchi, Valentina Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)
PDF Kniha Lucka a kouzelný prstýnek - Prazska PDF
Kouzelný pletací stav z balíčku ji přenese do čarovného světa, kde na Lucku čeká nejen úžasný barevný svět plný dobrodružství, ale také spousta úkolů a překážek, které musí překonat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY