Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ eBook

Fatimma.cz Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ Image

INFORMACE

Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,56 MB

ISBN: 9788074122774

POPIS
Ctihodný Martin Středa (1588–1649) patří mezi výrazné postavy české spirituality. K jezuitům vstoupil roku 1608. Dvakrát byl jmenován provinciálem České provincie. Založil jezuitskou kolej v Kutné Hoře, Klatovech i Litoměřicích. Byl rektorem Klementina v Praze i koleje brněnské. Je znám především jako obránce Brna z doby švédského obléhání. Často sloužil nemocným a morově nakaženým. Napsal několik spisů z duchovního života a morální teologie. Je pochován v hrobce brněnského jezuitského kostela Nanebevzetí Panny Marie. Novéna o něm předkládá pozoruhodná svědectví.
STÁHNOUT ČÍST
Jezuitská spiritualita | Knihy.ABZ.cz
Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ. Ctihodný Martin Středa (1588 - 1649) patří mezi výrazné postavy české spirituality. K jezuitům vstoupil roku 1608. Dvakrát byl jmenován provinciálem České provincie. Založil jezuitskou kolej v Kutné Hoře, Klatovech i Litoměřicích. Byl rektorem Klementina v Praze i koleje brněnské.
Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ - kolektív autorov ...
Novéna se ctihodným Martinem Středou SJ za 35 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY