Andělé strážní eBook

Fatimma.cz Andělé strážní Image

INFORMACE

Andělé strážní je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kristina Ohlsson. Přečtěte si s námi knihu Andělé strážní na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Andělé strážní.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

ISBN: 9788074732119

POPIS
V lesíku na stockholmském předměstí Midsommarkransen je nalezeno rozřezané a zahrabanétělo mladé ženy, kterou se podaří identifikovat jako studentku Rebecku Trolleovou, která užje dva roky pohřešovaná. Zatímco vyšetřovací tým Alexe Rydha pátrá po tom, proč Rebeckupotkal tak hrozný osud, dojde na místě činu k dalším nálezům odhalujícím několik desíteklet stará tajemství. Kdosi se opakovaně vracel do lesa, aby tu před okolním světem ukryl svéoběti.V domově důchodců sedí němá spisovatelka dětských knížek. Její jméno se opakovaně objevuje v policejním vyšetřování vražd v Midsommarkransenu, ale ona se uzavřela dosvého ticha. Stopy vedou k té nejtemnější pravdě a Fredrika Bergmanová s Pederem Rydhemjsou neúprosně vtaženi do událostí kolem hrobu a smrti mladé studentky. Fredrika je navícpostavena před těžké dilema, když se ve vyšetřování objeví i jméno jejího milence Spencera. Může být Spencer opravdu součástí řešení této hádanky? A jakou roli tu vlastně hraje němá spisovatelka? Případ je stále temnější a rozřešení případu se blíží, až nakonec zbývá pouzejedna otázka: Kdo se tentokrát stane vrahovou obětí, až se opět vrátí do Midsommarkransenu?
STÁHNOUT ČÍST
Andělé strážní | Knihy.ABZ.cz
Andělé nám prostřednictvím různých znamení dávají vědět, že nás střeží. Každému je přitom při narození z nebes přiřazen jeden archanděl, který nás opatruje a přisuzuje nám i některé charakterové vlastnosti. Chcete zjistit, který je ten váš? Stačí si jen zjistit, jaký den v týdnu jste se narodili.
Václav Neckář - Andělé strážní - text - KaraokeTexty.cz
Všechny informace o produktu Kniha Andělé strážní - Kristina Ohlssonová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Andělé strážní - Kristina Ohlssonová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY