Florencie eBook

Fatimma.cz Florencie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Florencie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Florencie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Florencie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,20 MB

ISBN: 9788071069706

POPIS
Tato kniha není v žádném případě určena turistům, kteří milují prohlídky měst stádní formou výprav vyrovnaných ve špalíru a ovládaných přesným časovým harmonogramem spolu s megafonem vševědného průvodce. Mnohem spíše počítá s přemýšlivým poutníkem, který má zálibu v narušování předepsaného itineráře, rád se toulá, nevolí vždy nejpřímější cesty a neváhá se i vrátit tam, kde se mu jednou zalíbilo. Adresáty publikace jsou všichni čtenáři, kteří mají k městu na Amu vztah bez ohledu na to, zda v něm již byli, nebo se je teprve chystají navštívit, případně je historie a kultura Florencie "pouze" zajímá a rádi o ní čtou. Autoři si dovolili též luxus jistého kulturního šovinismu při sledování stop, které zanechali čeští poutníci ve Florencii a Florencie v českých dějinách, jakož i české země naopak v historii florentské.
STÁHNOUT ČÍST
Florencie (Město) • Mapy.cz
Nejlepší aktivity a památky - Florencie: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie nejlepších aktivit a památek v Florencii, Itálie na Tripadvisoru.
Webkamery Florencie online - WebkameryŽivě.cz
Florencie je také známá Michelangelovou sochou Davida, stojící na náměstí Piazza della Signoria.Socha je však pouhou kopií originálu, který se nachází v galerii Accademia od roku 1873. Patronem města, jehož italský název zní Firence a jehož obměny najdete po celém světě zhruba třicetkrát, je však San Giovanni Battista.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY