Pes ve stáří eBook

Fatimma.cz Pes ve stáří Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pes ve stáří! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pes ve stáří a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Pes ve stáří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,12 MB

ISBN: 9788073911072

POPIS
Praktický průvodce pro všechny majitele starých psů. Obsahuje podrobné odpovědi na otázky týkající se výživy, běžné péče a zdraví. Kniha vám poskytne důležité rady, jak co nejlépe pečovat o stárnoucího psa. Text doprovází více než 280 barevných fotografií, přehledové tabulky a odpovědi na nejčastější otázky. Pes je považován za nejlepšího přítele člověka a za jeho nejvěrnějšího společníka. Když zestárne, musíme být připraveni uspokojit všechny jeho potřeby. Péče může být někdy náročná - zejména když pes dosáhne pokročilého věku. Cílem této knihy je poskytnout odpovědi na běžně kladené otázky týkající se zdraví psa, poradit a pomoci majitelům starších psů, aby svým společníkům lépe porozuměli a maximálně si tak užili drahocenný čas, který spolu stráví.
STÁHNOUT ČÍST
Častá onemocnění starších psů: 19 chorob a jak je poznáte ...
Kompletní technická specifikace produktu Pes ve stáří a další informace o produktu. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu ...
Mohu vycvičit psa ve stáří? - HAFICI.NET
Pes senior, aneb péče o psa ve stáří. Zvířata. Jak vybrat kvalitní krmivo pro psa: granule, konzervy, syrová strava. Inkontinence u psa v žádném případě neznamená, že pes je nečistotný. Při inkontinenci totiž dochází k úniku moči nekontrolovatelně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY