Deník mezi životem a smrtí eBook

Fatimma.cz Deník mezi životem a smrtí Image

INFORMACE

Deník mezi životem a smrtí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marie Formáčková. Přečtěte si s námi knihu Deník mezi životem a smrtí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Deník mezi životem a smrtí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,57 MB

ISBN: 808671800x

POPIS
"Když člověk onemocní, zůstane zpravidla se svou nemocí sám. Je na něm, aby se s ní vyrovnal a nějak se s ní domluvil. Některé nemoci jsou parchanti zbabělí a stačí na ně zadupat. Jiné však mají fyzičku a obrovské sebevědomí. K takovým borcům patří i rakovina. Ta má pověst favorita, a proto se jí většinou lidé tak zaleknou, že se s ní ani nepustí do boje. Já mám ale pro strach uděláno a postavila jsem se jí čelem. Vždycky jsem se tak ke všemu musela postavit, protože žádnou moji životní bitvu za mě nikdo jiný nevybojoval. A to byl vlastně důvod, proč jsem se rozhodla zveřejnit svůj deník. Pro vás, kteří se třeba právě s rakovinou potýkáte, i pro vás, které jednou takový zápas můžou potkat. Třeba se vám také bude s mými zážitky bojovat lépe. Beru to podle sebe, vždycky mě potěšilo, když jsem zjistila, že v nějakém problému nejsem sama.Svůj deník věnuji vám všem čtenářkam i čtenářům, ale také svému jedinému dítěti, synovi Jirkovi, který tam někde nahoře na mě čeká. Jirko můj milovaný, teď ještě za tebou nepřijdu. Mám tady spoustu rozdělané práce, vždyť mě znáš - nerada odcházím od něčeho, co jsem nedokončila. A ty dobře víš, že teď musím pracovat za dva - i za tebe. Moc se mi po tobě stýská a jednou ti to všechno budu vyprávět. Ale teď ještě ne."
STÁHNOUT ČÍST
Herec Donald Sutherland MEZI ŽIVOTEM A SMRTÍ! Co viděl NA ...
Deník mezi životem a smrtí I.-III. od Marie [email protected]č[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Kniha: Deník mezi životem a smrtí 3. Žiju! | Knihy.ABZ.cz
Helena Růžičková - Kniha: Deník mezi životem a smrtí II. - Pokus o návrat. Radix; Tranzitní horoskop (2003) - Další knihy (16) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2003, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.2003 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY