Evropská Unie eBook

Fatimma.cz Evropská Unie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Evropská Unie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Irah Kučerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Evropská Unie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,53 MB

ISBN: 9788024612126

POPIS
Publikace obsahuje přehled hlavních sfér hospodářské politiky v rámci Evropské unie a je příspěvkem nejenom ke studiu těchto politik, ale i k důkladnější orientaci v podstatných rysech, etapách i souvisejících hospodářsko-politických problémech evropské integrace. Autorka informuje nejen o postavení jednotlivých politik v institucionálním kontextu Evropské unie, ale také postihuje problémové aspekty evropské ekonomiky. Publikace navazuje na předchozí práci autorky (Kučerová, I.: Ekonomiky členských států EU, Karolinum Praha 2003). Dotisk 1. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Evropská unie - Aktuálně, ekonomické zpravodajství | Kurzy.cz
Evropská unie má 28 členských zemí a každá má zastoupení v některých ze společných orgánů EU. Mezi základní instituce EU patří Evropský parlament, Evropská rada, Rada EU či Evropská komise.
Základní informace o EU | Evropská unie
Evropská unie (EU) je oficiálně politická a ekonomická unie, která si klade za cíl zlepšit spolupráci v Evropě.De facto se jedná o entitu sui generis, která má částečně pravomoci mezinárodní organizace, ale také jednotného státu.K 1. únoru 2020 tvořilo EU 27 evropských států s 446,8 miliony obyvatel (2019, přibližně 5,7 % světové populace).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY