Evropská Unie eBook

Fatimma.cz Evropská Unie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Evropská Unie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Irah Kučerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Evropská Unie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

ISBN: 9788024612126

POPIS
Publikace obsahuje přehled hlavních sfér hospodářské politiky v rámci Evropské unie a je příspěvkem nejenom ke studiu těchto politik, ale i k důkladnější orientaci v podstatných rysech, etapách i souvisejících hospodářsko-politických problémech evropské integrace. Autorka informuje nejen o postavení jednotlivých politik v institucionálním kontextu Evropské unie, ale také postihuje problémové aspekty evropské ekonomiky. Publikace navazuje na předchozí práci autorky (Kučerová, I.: Ekonomiky členských států EU, Karolinum Praha 2003). Dotisk 1. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Evropská unie - EU: referát - iReferaty.cz
Evropská unie - statistiky, databáze . Eurostat Statistický úřad Evropských společenství. Databáze přeshraniční spolupráce (CBFD) Projekt statistické spolupráce mezi ČR, Německem a Polskem. Obsahuje data za všechny tři země. Eurobarometer Veřejné mínění v EU.
Členský stát Evropské unie - Wikipedie
Evropská unie vznikla v roce 1993 na základě Smlouvy o Evropské unii a v současné době má 28 členských států (po odchodu Velké Británie z EU dne 29. března 2019 bude mít 27 členských států). Smyslem svazku je posílit společné zájmy evropských států a směřovat k integraci ve všech oblastech života.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY