V zahradách eBook

Fatimma.cz V zahradách Image

INFORMACE

V zahradách je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Horynová. Přečtěte si s námi knihu V zahradách na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: V zahradách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,98 MB

ISBN: 9788073541545

POPIS
Michaela Horynová se narodila roku 1989, žije v Hradci Králové. Básně publikovala např. v Hostu či internetovém časopise iLeGaLiT. V říjnu roku 2014 se stala laureátkou 42. ročníku Literární soutěže Františka Halase, kde zároveň získala Zvláštní cenu Klementa Bochořáka, spočívající ve vydání básnické sbírky knižně dosud nepublikujícímu autorovi.Kniha vychází ve spolupráci nakladatelství Šimon Ryšavý a Kruhu přátel umění města Kunštát jako 3. svazek edice LSFH. Slavnostní uvedení básnické prvotiny Michaely Horynové proběhlo při příležitosti vyvrcholení 43. ročníku Literární soutěže Františka Halase 17. října 2015 v Kunštátě.Literární soutěž Františka Halase probíhá nepřetržitě od roku 1972 a je určena začínajícím autorům ve věku od 15 do 29 let. Cílem soutěže je propagovat mladé autory a umožnit jejich vzájemnou konfrontaci. Od roku 2012 je vyvrcholením soutěže říjnové setkání deseti finalistů, které probíhá v rámci tradičního Halasova Kunštátu.
STÁHNOUT ČÍST
V zahradách 7
Kaple Panny Marie Pomocné, zvaná též Žebrácká kaple, je římskokatolická kaple v Zahradách (místní část města Krásná Lípa).Pozdně barokní sakrální stavba pochází z roku 1808, o její výstavbu se zasloužil místní žebrák a podivín Daniel Hieke. Po druhé světové válce zmizelo vybavení a stavba chátrala, celkovou rekonstrukcí prošla v letech 1994 a 2016.
Kaple Panny Marie Pomocné (Zahrady) - Wikipedie
Spojili jsme 20 let developerské praxe a 25 let zkušeností stavební firmy do jedné společnosti a rádi bychom vám představili náš nový projekt 48 řadových rodinných domů a bytů s názvem Vestec v zahradách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY