Nevinnost eBook

Fatimma.cz Nevinnost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nevinnost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nevinnost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Nevinnost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

ISBN: 9788075070401

POPIS
Nový fantastický thriller amerického autora Deana Koontze spojuje tajemno, napětí a hlubokou znalost lidské duše v mistrovsky vyprávěném příběhu, jenž čtenáři pevně utkví v paměti.On žije sám pod velkoměstem, zcela mimo lidskou společnost; kdyby ho někdo zahlédl, znamenalo by to pro něj smrt. I ona se v ústraní skrývá před smrtelným nebezpečím. Přesto mezi nimi vznikne pevné pouto. Ne náhoda, ale osud je naštěstí svedl dohromady ve světě, jehož den zúčtování se kvapem blíží.
STÁHNOUT ČÍST
Nevinnost (2011) - Online, recenze, novinky | FILMTORO
Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Nevinnost. Typ: film Motto: Lásky se nikdy nezbavíš Žánr: thriller, drama Délka: 98 min
Nevinnost (Dean Koontz) | Detail knihy | ČBDB.cz
Nevinnost je drama světového formátu, avšak stále věrné českým reáliím. Příběh se od počátku odvíjí zajímavými a do jisté míry neočekávanými cestami. Velice pěkně se vykresluje psychologie postav, čemuž napomáhá i policejní rozměr filmu, který je zpracován velice kvalitně!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY