Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících eBook

Fatimma.cz Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jan Sebastian Novotný? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,84 MB

ISBN: 9788074647000

POPIS
Tematika ústavní péče, či šířeji náhradní výchovné péče, je jednou z těch oblasti, které stále představují z řady pohledů aktuální a významnou problematiku. Péče o děti, u kterých z různých důvodů selhává nebo dokonce chybí vlastní rodina, je jednou z povinností společnosti a státu. Společnost i odborníci a pracovníci v této sféře se přitom snaží, aby péče v co nejmenší míře poškozovala zainteresované děti a pokud možno se co nejvíce přiblížila podobě výchovy v rodině tak, aby se na konci péče mohlo dítě bez problémů vrátiť do vlastní rodiny, pokud se podaří napravit původní problémy, dokázalo se adaptovat na novou rodinu, pokud by došlo k adopci nebo pěstounské péči, nebo zvládlo přejít do samostatného dospělého života.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy Zdroj - Heureka.cz
Publikace Jana Sebastiana Novotného Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících je posledním dnešním tipem. Předkládá přehled teorie resilience, problémy s přizpůsobením a představuje formy ústavní péče.
Knihy od Jan Sebastian Novotný | Kupte na Martinus.cz
Zdroje resilience a problémy s... Jednotky; Zdroje resilience a problémy s přizpůsobením u dospívajících / Hlavní autor: Novotný, Jan Sebastian, 1981-Jazyk: Čeština: Vydáno: Ostrava : Ostravská univerzita v Ostravě, 2015: Témata: náhradní výchovná péče Česko.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY