Kondiční trénink pro bojové sporty eBook

Fatimma.cz Kondiční trénink pro bojové sporty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kondiční trénink pro bojové sporty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kondiční trénink pro bojové sporty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Kondiční trénink pro bojové sporty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

ISBN: 9788024754161

POPIS
Publikace s názorným fotografickým popisem cviků podrobně pojednává o rozvoji obecné i specifické kondice při bojových sportech. Autoři se zaměřují na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního posilování takovými cviky, jejichž podobu lze nalézt při technikách v bojových sportech. Jedná se převážně o posilování s hmotností vlastního těla, s velkou a malou činkou a dále o cvičení s netradičními cvičebními pomůckami (TRX, Kettlebell, Gunex, Bosu, Aquahit apod.). Každý cvik je provázán na konkrétní pohyb či techniku z vybraného bojového sportu. Kniha je určena pro každého cvičence bojových sportů a má přesah i do jiných sportovních odvětví.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Kondiční trénink pro bojové sporty - Heureka.cz
Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly . Publikace s názorným fotografickým popisem cviků podrobně pojednává o rozvoji obecné i specifické kondice při bojových sportech. Autoři se zaměřují na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního ...
Bojové sporty | Hsport
Všechny informace o produktu Kniha Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly - Radim Pavelka, André Reinders, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly - Radim Pavelka, André Reinders.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY