Digitální fotografie pro pokročilé eBook

Fatimma.cz Digitální fotografie pro pokročilé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Digitální fotografie pro pokročilé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Digitální fotografie pro pokročilé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Digitální fotografie pro pokročilé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,36 MB

ISBN: 8072095633

POPIS
Kniha Digitální fotografie pro pokročilé je zrozumiteľný sprievodca, ktorý pomôže fotografovi dosiahnuť profesionálne výsledky. Technológie a odborné výrazy sú podrobne vysvetlené, spolu s praktickými ukážkami a námetmi na digitálnu manipuláciu s obrázkami, prácu s programami, skenovaním a výstupnou technikou. Texty sprevádzajú fotografie od autora, ktorý je ovenčený úspechmi z mnohých fotografických súťaží.
STÁHNOUT ČÍST
Digitální fotoaparáty pro pokročilé > Canon | CZC.cz
Seminář je určen pro všechny, kteří chtějí perfektně fotografovat s externím bleskem jakékoli vhodné značky nasazeným na DSLR. Seminář je určen pro mírně pokročilé uživatele, kteří nemusí mít žádnou zkušenost s bleskem, předpokládá se však základní znalost ovládání a fotografování s DSLR.
Digitální fotoaparáty pro pokročilé > Canon | CZC.cz
Digitální fotoaparát je fotoaparát, zaznamenávající obraz v digitální formě, takže může být okamžitě zobrazen na zabudovaném displeji nebo nahrán do počítače.Od roku 2006 digitální fotoaparáty na trhu dominují.. Základní funkcí digitálního fotoaparátu je snímání statických obrazů do podoby tzv. digitální fotografie a umožnit tak jejich další ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY