Digitální fotografie pro pokročilé eBook

Fatimma.cz Digitální fotografie pro pokročilé Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Digitální fotografie pro pokročilé! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Digitální fotografie pro pokročilé a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Digitální fotografie pro pokročilé.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

ISBN: 8072095633

POPIS
Kniha Digitální fotografie pro pokročilé je zrozumiteľný sprievodca, ktorý pomôže fotografovi dosiahnuť profesionálne výsledky. Technológie a odborné výrazy sú podrobne vysvetlené, spolu s praktickými ukážkami a námetmi na digitálnu manipuláciu s obrázkami, prácu s programami, skenovaním a výstupnou technikou. Texty sprevádzajú fotografie od autora, ktorý je ovenčený úspechmi z mnohých fotografických súťaží.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Digitální fotografie pro pokročilé - Tom Ang ...
Digitální fotografie pro pokročilé (6929914349) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Fotografie . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Fotografie . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibility. 1 z 1 .
- Digitální fotografie pro pokročilé | Spálená 53
„Jediná kniha, která vás krok pro kroku provede fotografováním s digitální zrcadlovkou a přesně popíše všechny její funkce. Základy práce v programu AutoCAD Úvod a základní nastavení - Tato série článků je určena převážně pro začátečníky nebo mírně pokročilé uživatele.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY