Fúze - energie vesmíru eBook

Fatimma.cz Fúze - energie vesmíru Image

INFORMACE

Hledáte knihu Fúze - energie vesmíru? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Peter Stott? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Fúze - energie vesmíru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,92 MB

ISBN: 8020414533

POPIS
Cesta od poznání zdroje energie hvězd včetně našeho Slunce počátkem minulého století, k jejímu prvnímu řízenému uvolnění na Zemi v devadesátých letech byla trnitě obtížná. O nic snazší nebude ani přechod od experimentu ke komerčnímu uplatnění v energetice. Snad i proto se budovaný mezinárodní projekt nazývá ITER, což je latinsky "cesta". Kniha tuto zajímavou cestu popisuje nesmírně zasvěceně a poutavě. Překlad oproti originálu nabízí řadu poznámek a rozsáhlý dodatek popisující historii výzkumu řízené fúze v bývalém Sovětském svazu a v České republice.
STÁHNOUT ČÍST
Vznik a vývoj vesmíru - Wikipedie
Srovnání cen Fúze - Energie vesmíru. Nejlevnější e-shop Knihy Dobra. Cena 349 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Kniha: Fúze -- Energie vesmíru | Knihy.ABZ.cz
Fúze - Energie vesmíru - McCracken Garry, Stott Peter. Může být termonukleární fúze - energetický zdroj Slunce a hvězd - napodobena v pozemských podmínkách tak, aby zabezpečila nevyčerpatelnou, životnímu prostředí přátelskou energii na Zemi?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY