Německo eBook

Fatimma.cz Německo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Německo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Německo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Německo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,36 MB

ISBN: 8073162197

POPIS
Průvodce nabízí ucelený přehled o nejvýznamnějších turistických cílech jižní části Německa. Čtenáře podrobně seznamuje s tamní bohatou historií, přírodními krásami a architektonickými skvosty. Publikace je systematicky uspořádána podle jednotlivých turistických regionů. K dispozici je množství praktických informací včetně tipů na ubytování či kulturní a sportovní vyžití. Průvodce obsahuje rovněž mapy oblastí, plány vybraných měst, slovníček a rejstřík. Atmosféru jižního Německa přibližuje množství barevných fotografií.
STÁHNOUT ČÍST
Nová a ojetá auta na mobile.de/cz - váš evropský trh s vozidly
Německo je členským státem Evropské unie. Kromě svátku Dne německé jednoty, který stanovila spolková vláda, jsou další svátky určeny jednotlivými spolkovými zeměmi. Křesťanské svátky v Německu - Velký pátek (Karfreitag), Velikonoční pondělí (Ostermontag), Nanebevstoupení Ježíše Krista (Christi Himmelfahrt)
Bundesliga 2019 - tabulka, zápasy, týmy a 2 ... - Sport.cz
Německo bylo zdevastované, přišlo o své kolonie a jako původce války muselo platit tučné válečné reparace. Znepokojení občané zchudlé země potom často inklinovali k extremistickým náladám. V roce 1923 uspořádal šéf ultrapravicové nacionalistické NSDAP Adolf Hitler neúspěšný pokus o převrat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY