Dívka na neděli eBook

Fatimma.cz Dívka na neděli Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dívka na neděli? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Pip Drysdale? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Dívka na neděli.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,38 MB

ISBN: 9788075856418

POPIS
Taylor Bishopová opouští svého přítele Anguse poté, co soukromé sexuální video dal veřejně na internet. Přemýšlí nad pomstou a náhoda jí přihraje do ruky knihu Umění války od mistra Suna. Pak se ale Angus pokorně vrátí a zdá se, že vztah může bez problémů pokračovat. Ovšem jen do chvíle, kdy se věci opět vymknou kontrole a Angus se projeví jako sebestředný narcis a sociopat. Dá Taylor na radu své kamarádky Charlotte a odejde znovu z podivného vztahu, nebo se pokusí vzdorovat, využít Umění války a být sama sebou?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Dívka na neděli - Pip Drysdale | Knihy.ABZ.cz
Při večerní nehodě dvou osobních aut mezi Draženovem a Ždánovem na Domažlicku v neděli zemřela sedmnáctiletá dívka. Další čtyři mladí lidé utrpěli zranění, informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová a mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Kvůli nehodě policie na čas silnici uzavřela.
Magická, tichá, vizuálně překrásná Dívka s perlou | Prima Max
V sobotu 21. března zemřela jednadvacetiletá dívka z hrabství Buckinghamshire, severozápadně od Londýna. Chloe Middletonová neměla žádné dřívější zdravotní komplikace. Její nečekaná smrt zasáhla její nejbližší. Rodina uvedla, že dívka zemřela na nemoc Covid-19.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY