Léčení včelími produkty eBook

Fatimma.cz Léčení včelími produkty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčení včelími produkty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčení včelími produkty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Léčení včelími produkty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,17 MB

ISBN: 9788075490704

POPIS
Chcete být celý rok ve skvělé kondici, čekají vás náročné fyzické úkony? Má vaše dítě zažívací problémy, nespí, je nervózní a neumí se soustředit? Chcete přírodní cestou podpořit léčbu nemocí, které jste zatím opomíjeli? Pomůže vám apiterapie – léčba včelími produkty. V knize najdete návody na využití medu, mateří kašičky, pylu, propolisu, nebo včelího jedu při ochraně zdraví, posilování imunity i při podpůrné léčbě nejrůznějších onemocnění.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Léčení včelími produkty - Štefan Demeter | Knihy.ABZ.cz
z knihy Léčení včelími produkty. O autorovi: Štefan Demeter je včelař a odborný poradce apiterapie s dlouholetými zkušenostmi. Zaměřuje se na potenciál včelích produktů při léčení různých zdravotních problémů. Je spoluautorem tří knih o využití medu, autorem tematických článků a vystupuje na přednáškách. ...
Léčení včelími produkty - Štefan Demeter | Databáze knih
Všechny informace o produktu Kniha Léčení včelími produkty - Štefan Demeter, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Léčení včelími produkty - Štefan Demeter.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY