Vyrábíme knihy eBook

Fatimma.cz Vyrábíme knihy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vyrábíme knihy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vyrábíme knihy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Vyrábíme knihy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,31 MB

ISBN: 8025101800

POPIS
Knihy všichni znáte a určitě si je i rádi čtete. Napadlo vás někdy, že byste si mohli vyrobit svoji vlastní knihu? Ne? A přitom to není vůbec nic těžkého. Získáte tak originální dárek, který potěší každého, zvláště když bude kniha doplněna vašim vlastním textem a obrázky. To ale zdaleka není vše, co kniha může obsahovat. Obrázky se mohou i hýbat nebo vyklápět, kniha může vypadat jako skládačka nebo může mít nápaditý obal. Díky této knize si budete moct všechny tyto lákavé věci udělat a naučíte se, jak vyrobit knihy pro sebe i pro své kamarády.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Vyrábíme knihy (Charlotte Stowell) | Martinus
Kniha: Vyrábíme knihy (Charlotte Stowell). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Vyrábíme mýdla - Jaroslav Šabatka | Knihy Dobrovský
Od autorky mám obě knihy, doporučila mi je kolegyně, která učí v první třídě a často je využívá. Mám děti předškolního věku a s knihami pracujeme během celého roku - čteme, zpíváme, je tam spousta hádanek a když není hezké počasí, nebo jsou děti nachlazené, vyrábíme podle knih hezké a veselé výrobky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY