Poslední tango v Havaně eBook

Fatimma.cz Poslední tango v Havaně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední tango v Havaně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední tango v Havaně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Poslední tango v Havaně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 9788075571335

POPIS
Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů. Tomáš Kosek je tak trochu jiný detektiv. Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky, sukuby a děsivé artefakty. A poslední dobou, jako by mu práce přibývalo…Kotletův hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku a humoru.
STÁHNOUT ČÍST
Audiokniha Poslední tango v Havaně - Audioknihy na stiahnutie
Poslední tango v Havaně je opět nadupaný díl, ve kterém nechybí nějaké to fantasy, nějaký ten sex, nějaký ten humor. Pro mě je František Kotleta mistrem v tom, co píše a všechny jeho knížky mě neuvěřitelně baví. Asi je fakt, že možná klukům by tyhle jeho knihy sedly ještě více, ale i přes to, že nejsem kluk ...
Poslední tango v Havaně (František Kotleta) | Detail knihy ...
Kupte knihu Poslední tango v Havaně (František Kotlaba) s 22 % slevou za 233 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY