Divoška eBook

Fatimma.cz Divoška Image

INFORMACE

Divoška je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Carole Dean. Přečtěte si s námi knihu Divoška na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Divoška.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,98 MB

ISBN: 8080494401

POPIS
Taylor Monroe prichádza do Španielska s úmyslom presvedčiť svojho umelecky založeného brata Dannyho, aby prijal miesto v jeho firme. Keďže Danny sa v čase jeho príchodu zdržiava mimo mesta, Taylor je nútený počkať naňho v jeho prenajatom byte. Uprostred noci sa však ocitne zoči-voči útočníčke, ktorá tvrdí, že je Dannyho priateľka. Atraktívna divoška Willy Desmondová, ktorá pozná Taylora z Dannyho rozprávania ako úzkoprséhopuntičkára, ho odsudzuje pre jeho prehnane konzervatívny prístup k životu.
STÁHNOUT ČÍST
Divoška / Wild Child (2008) | ČSFD.cz
Divoška Jaja. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
Puberťačka / Divoška / Wild Child • Dabingforum.cz
Anselm Grün a jeho sestra Linda Jaroschová vybrali 14 ženských archetypů a spojili je s postavami biblických žen. Tyto biblické ženy, které představují vždy silnou stránku určitého archetypu, mohou současným ženám pomoci odhalit vlastní podstatu a učí je, jak čerpat z vnitřního bohatství jejich vlastní ženskosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY