Vyprávěj příběhy! eBook

Fatimma.cz Vyprávěj příběhy! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vyprávěj příběhy!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vyprávěj příběhy! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vyprávěj příběhy!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,16 MB

ISBN: 9788090650619

POPIS
Pro rodiče: Psaní je nejen ideální a celkem levný koníček, ale v dětech také rozvíjí řadu schopností, které se jim hodí i v dalším životě. Jsou to například komunikační dovednosti, kreativita, empatie, logické myšlení a také umění dívat se na věci trochu jiným způsobem a hledat originální řešení problémů. Veselý ilustrovaný rádce je určen dětem ve věku kolem 10 - 13 let a podepsána je pod ním jedna z nejzkušenějších lektorek tvůrčího psaní,která se výuce tohoto zajímavého koníčku věnuje již téměř 20 let. Máte-li doma mladého spisovatele, pak by tato kniha rozhodně v jeho knihovničce chybět neměla!Pro mladé spisovatele: Píšeš? Baví tě vymýšlet vlastní příběhy a toužíš po okamžiku, kdy sevřeš v rukou vlastní knihu? Stává se ti, že něco napíšeš a cítíš, že to není tak úplně ono, ale nevíš si s tím rady? Pak jsi na správné cestě!Tato knížka ti jistě pomůže k dosažení spisovatelských úspěchů. Poradí ti, jak správně příběhy vymýšlet, aby je čtenáře bavilo číst!
STÁHNOUT ČÍST
Vyprávěj příběhy! - Rádce mladého spisovatele - Markéta ...
Hra NA VÝLETĚ skládej a vyprávěj příběhy, Efko. Vydej se s vláčkem Vojtou na cestu po světe. Uhodneš všechny hádanky, které na tebe čekají? Pro správnou odpověď postačí se dobře dívat z okna.
Vítejte mezi kvalitními českými hračkami!
Retro seriál Vyprávěj je pohled do naší nedávné historie prostřednictvím osudů rodiny Dvořákových. Díky vzpomínkám vypravěče Honzy se před diváky odvíjí sága rodiny v průběhu roků, rozplétá se poutavá mozaika lidských osudů a vztahů tří generací. Právě od roku 1964 se začíná rozvíjet...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY