Florida eBook

Fatimma.cz Florida Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Florida! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Florida a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Florida.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,77 MB

ISBN: 9788072366682

POPIS
Florida, Sunshine State neboli Sluneční stát či Stát slunečního svitu, připomíná pestrý kaleidoskop: Ruch velkoměsta a vlídná pohostinnost se tu střídají se samotou v lůně přírody a s mořskými radovánkami. Milovníci plážového nebo městského života si zde přijdou na své stejně jako ti, kdo holdují nedotčené krajině. Dopoledne se můžete toulat v Národním parku Everglades, odpoledne se povalovat na pláži ve Fort Lauderdalu a den zakončit v některé z restaurací nebo barů v Miami Beach. Rozprostřete ručník na zdánlivě nekonečném pruhu pláží atlantického nebo tichomořského pobřeží nebo se vypravte hledat mušle na ostrůvek Sanibel Island. Sledujte plážový volejbal anebo volbu "Miss Bikini". Kdo si chce zajet vozem až k moři, pro toho je tu Daytona Beach, na jejíž pláži se jezdívaly rychlostní rekordy.
STÁHNOUT ČÍST
The 10 Best Florida Hotels — Where To Stay in Florida, USA
Florida played a prominent role in the historic struggles of European powers to control the Americas and the Caribbean. St. Augustine, founded in 1565 on Florida's northeastern coast, is the oldest European settlement within what were to become the boundaries of the continental United States.
FL Real Estate - Florida Homes For Sale | Zillow
Hotels in Florida that offer highly-rated breakfasts include The Saint Augustine Beach House, Hampton Inn - Bartow, and SpringHill Suites by Marriott Punta Gorda Harborside. Breakfast at these hotels in Florida are also highly-rated: Marker 8 Hotel and Marina, Drury Inn & Suites Fort Myers Airport FGCU, and Sleep Inn Wesley Chapel - Tampa North.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY