Jógová abeceda eBook

Fatimma.cz Jógová abeceda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jógová abeceda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jógová abeceda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jógová abeceda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

ISBN: 9788090514010

POPIS
Po velkém úspěchu Jógových karet I pokračuje projekt Lali jóga (www.jogasdetmi.cz) populární cvičitelky hravé jógy Hanky Luhanové zcela originálním způsobem, a sice krásnými celobarevnými kartami s abecedou. Jednotlivá písmenka jsou prezentována roztomilými a veselými obrázky zvířátek či věcí, která začínají daným písmenem nejen v češtině, ale také v angličtině. Díky tomu je možné tuto abecedu použít jako pomůcku ve výuce češtiny i angličtiny. Jejím základním posláním je ale hravou formou přiblížit některé jógové cviky dětem, ovšem také hravějším dospělým. Karty je možné používat jako pexeso nebo na různé jógové hry. Podrobná brožurka, která je součástí kompletu karet, obsahuje návod ke cvičení. Ke každé kartě jsou navíc doplněny zajímavosti k daném zvířátku či objektu.
STÁHNOUT ČÍST
Jógová abeceda - Lali jóga
Základní jógová abeceda je znázorněna moc hezky, tak, jak ji cvičí zvířátka - ilustrace jsou jednoduché, ale dětem se moc líbí. Pěkné, děti hezky motivuje. Vždy na jedné stránce pozice s textem a tím, jak cvičit a na druhé velký obrázek zvířete v podobné pozici.
Kniha: Jógová abeceda - Hana Luhanová | Knihy.ABZ.cz
Jógová abeceda. Kdo napsal knihu Jógová abeceda? Autorem je Hanka Luhanová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY