Brankář v házené eBook

Fatimma.cz Brankář v házené Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Brankář v házené! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Brankář v házené a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Brankář v házené.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,43 MB

ISBN: 8086419649

POPIS
Metodická příručka pro všechny hráče, ale hlavně brankáře a trenéry. První kapitola se zabývá cílem hry brankáře, výběrem vhodného kandidáta, pravidly z hlediska brankáře. Druhá cvičeními na postřeh, paměť a trpělivost. Další kapitola rozebírá trénink brankáře, spolupráci obrany a brankáře. Čtvrtá kapitola řeší součinnost v typových herních situacích a poslední, pátá kapitola je návodem na tréninková cvičení. Doplněno bohatou obrazovou přílohou a fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
Pravidla házené :: Hazena-cz
Mistrovství Evropy házené mužů se v roce 2020 koná v Rakousku, Švédsku a Norsku. Češi se střetnou s Rakouskem, Makedonií a Ukrajinou ve skupině B. Sledujte zápasy, výsledky a reportáže z ME v házené ONLINE na iSport.cz
Český svaz házené | Reprezentace | Aktuality
Stejně se bude 7m hod opakovat, pokud brankář přestoupí čáru hranice brankáře dřív, než míč opustí ruku střílejícího hráče. Rozhodování. Na dodržování pravidel dohlížejí v utkání dva rovnocenní rozhodčí, kteří v průběhu utkání vykonávají činnosti rozhodčího v poli a rozhodčího brankového.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY