Brankář v házené eBook

Fatimma.cz Brankář v házené Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Brankář v házené! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Brankář v házené a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Brankář v házené.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,91 MB

ISBN: 8086419649

POPIS
Metodická příručka pro všechny hráče, ale hlavně brankáře a trenéry. První kapitola se zabývá cílem hry brankáře, výběrem vhodného kandidáta, pravidly z hlediska brankáře. Druhá cvičeními na postřeh, paměť a trpělivost. Další kapitola rozebírá trénink brankáře, spolupráci obrany a brankáře. Čtvrtá kapitola řeší součinnost v typových herních situacích a poslední, pátá kapitola je návodem na tréninková cvičení. Doplněno bohatou obrazovou přílohou a fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
Novojičínský deník | Házená: Trnávka - Karviná | fotogalerie
V každém týmu hraje 7 hráčů + náhradníci. V poli tedy jsou 3 útočníci, 2 záložníci, 1 obránce a 1 brankář. Hrací plocha je rozdělena na 3 třetiny: obrannou, střední a útočnou. Hraje se speciálním balónem, kterého se můžou hráči dotknout jen rukou. Každý hráč může 2 sekundy nést balón.
Házená mě zase těší, pochvaluje si brankář Zubří Malina ...
Házenkář sezóny 2019/2020: On-line oslava házené živě na Facebooku a Youtube. České reprezentanty a reprezentantky už v této sezóně na palubovkách v národním dresu v ostrém souboji neuvidíme, nedohrané zůstaly i boje o titul národního mistra mužů i žen.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY