Star Trek: Imzadi II. eBook

Fatimma.cz Star Trek: Imzadi II. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Star Trek: Imzadi II.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Star Trek: Imzadi II. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Star Trek: Imzadi II..pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,67 MB

ISBN: 9788071932246

POPIS
Imzadi: pro lid z planety Betazed, včetně poradkyně Deanny Troi z hvězdné lodi Enterprise, to znamená „milovaný" a vyjadřuje to zvláštní pouto, které nelze přetnout. Nebo snad ano? William Riker byl kdysi Deanniným Imzadi, nyní ale lodní poradkyně navázala nezvyklý vztah s nadporučíkem Worfem. Na první pohled se nemohou jeden od druhého více lišit, časem však objevují skryté rezervy odvahy a vzájemného citu. Spočívá ale Worfova budoucnost skutečně v Deanně, a komu bude Troi nakonec říkat „Imzadi"? I ve 24. století tvoří tři dav!
STÁHNOUT ČÍST
Star Trek - The Next Generation: Imzadi II (Next ...
The original Imzadi novel by Peter David was a delight. Normally, I enjoy David's Star Trek novels. But sadly, Triangle: Imzadi II, is a muddled mess. The plot is unnecessarily convoluted to the point of confusion. The characterizations for the most part don't ring true. The writing ranges from mediocre to bad.
Star Trek - Nová generace: Imzadi II. - Trojúhelník ...
Imzadi (pronounced em-ZAH-dee) was a Betazed word most closely translated as "beloved." It was frequently used as a term of endearment. (TNG: "Haven") Deanna Troi telepathically called Commander William T. Riker "imzadi" upon their first meeting on board the USS Enterprise-D. (TNG: "Encounter at...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY