Skutečné jídlo pro malé labužníky eBook

Fatimma.cz Skutečné jídlo pro malé labužníky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skutečné jídlo pro malé labužníky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skutečné jídlo pro malé labužníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Skutečné jídlo pro malé labužníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,64 MB

ISBN: 9788075542403

POPIS
Annabel Karmel přichází s další knihou plnou vynikajících a nikdy nezveřejněných receptů připravených z prvotřídních ingrediencí s významnou nutriční hodnotou.Mnoho chutných, jednoduchých a všestranně využitelných nových receptůTato kuchařka plná krásných fotografií a s hezkým designem je nezbytným pomocníkem každého moderního rodiče. Jednotlivé kapitoly se zaměřují na rychle připravená jídla – tzv. 15minutovky, zdravé rychlé občerstvení, prázdninové vaření s dětmi, svačiny do krabiček a čerstvá, jednoduchá a moderní jídla jako kuřecí prsty s quinoou, křupavou pečenou tresku, nejlepší podmáslové palačinky či kuličky z mrkvového těsta. Kapitoly jsou sestaveny tak, aby bylo vybrání jídla co nejjednodušší.Alternativy i pro děti trpící potravinovými alergiemiMnoho receptů obsahuje alternativní suroviny pro alergiky a příliš vybíravé jedlíky. V knize je zařazena celá řada bezmasých a veganských receptů, ale také recepty obsahující maso a ryby.Dopřejte svým dětem chutnou a zajímavou, ale přesto zdravou stravuDnešním rodičům tato kuchařka nabízí vše, co mohou využít od chvíle, kdy jejich děti začínají jíst stejnou stravu jako oni. Každý pokrm je připraven tak, aby si jej vychutnala celá rodina, a přesto je jednoduchý, zdravý a není přesolený nebo přeslazený pro malé děti.
STÁHNOUT ČÍST
Skutečné jídlo pro malé labužníky | KNIHCENTRUM.sk
Skutečné jídlo pro malé labužníky . Skutečné jídlo pro malé labužníky EAN: 9788075542403. Annabel Karmel. Více než 100 jednoduchých lahodných receptů pro malé děti i dospělé. Značka: ANAG. Kniha 12,79 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ...
Skutečné jídlo pro malé labužníky - Annabel Karmel — Kniha.cz
Skutečné jídlo pro malé labužníky, Více než 100 jednoduchých lahodných receptů pro malé děti i dospě
SOUVISEJÍCÍ KNIHY