V srdci divoké přírody Beskyd eBook

Fatimma.cz V srdci divoké přírody Beskyd Image

INFORMACE

Trávit čas knihou V srdci divoké přírody Beskyd! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu V srdci divoké přírody Beskyd a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: V srdci divoké přírody Beskyd.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,89 MB

ISBN: 9788074330933

POPIS
Před půlnocí se ozvalo výbojné volání, zakončené hlubokým mrmláním, pak znovu útočný a vyzývavý ryk. Jelen opustil zastíněný okraj lesa a vyšel na scénu, ozářenou měsíčním světlem. Byl to statný jelen s krásně vytvarovaným parožím, zakončeným korunou…To už na scénu, ozářenou měsíčním světlem, vykročil také sok. Rovněž statný jelen, svaly a síla, mohutné paroží a touha získat pro sebe stádečko laní.Z nozder šly dlouhé šlojíře bílé páry od vzrušeného dechu. Paroží rylo mech, trhalo celé drny trávy. Náznak útoku a couvnutí, čekání na vhodný okamžik napadnout protivníka…Hospodář mysliveckého sdružení Vladek Fryčka žije pro svěřený revír. Divoká příroda Beskyd je jeho pravým domovem. Pak nastalo něco, s čím Vladek nepočítal. Smrt přišla nečekaně. Hory osiřely. Zůstal šum větru v rozhoupaných větvích letitých smrků a vzrostlých buků se dřevem tvrdým na kámen.
STÁHNOUT ČÍST
V srdci divoké přírody Beskyd | Dumknihy.cz - knihy po ...
V srdci divoké přírody Beskyd autor: Sobotka Richard doporučená cena: 249 Kč naše cena:219Kč
V srdci divoké přírody Beskyd (Richard Sobotka)
V srdci divoké přírody Beskyd Autor: Richard Sobotka Další z řady sbírek mysliveckých historek zkušeného autora se odehrává v beskydských lesích a příběhy v ní jsou propojeny postavou hlavního protagonisty - mysliveckého hospodáře ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY