Pravidla českého pravopisu eBook

Fatimma.cz Pravidla českého pravopisu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pravidla českého pravopisu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Věra Hartmannová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Pravidla českého pravopisu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

ISBN: 8071821462

POPIS
Obsahuje pravopisná pravidla, pravopisný slovník a Dodatek k pravidlům českého pravopisu zpracovaný Ústavem pro jazyk český AV ČR. Nové vydání ve dvoubarevné úpravě pravopisné části umožňuje uživateli snazší a především rychlejší orientaci. Liší se od jiných vydání především tím, že zapracováním všech dublet přímo do textu pravopisného slovníku bylo odstraněno složité a časově náročné srovnávání jednotlivých slov s příslušným bodem v textu Dodatku.
STÁHNOUT ČÍST
Naše řeč - Tvarosloví v školních Pravidlech českého pravopisu
Pravidla českého pravopisu kniha Pravidla českého pravopisu kniha + CD Jak vyzrát na pravopis kniha Pravidla českého pravopisu online neoficiální stránka, ÚJČ se od ní distancuje Tato stránka používá slovníky OpenOffice.org a Google Chrome má nejlepší kontrolu pravopisu ze všech prohlížečů.
KONTROLA PRAVOPISU - SMS.cz
Nejmodernější dílo spojující pravidla českého pravopisu s výkladem mluvnice. Srozumitelný návod pro každého, jak správně a dobře mluvit a psát česky. S touto knihou se budete bezpečně orientovat v současné české mluvnici, užívat správná slova a psát bez chyb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY